KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Yönetim Kurulu Başkanı

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı Kurumlar

KESOB 7 KURUMLA İNDİRİMLİ HİZMET PROTOKOLÜ İMZALADI

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB), birliğe bağlı oda üyeleri ve yakınlarının yararlanabilecekleri indirimli hizmet protokolüne imza attı.

Kayseri’nin en büyük sivil toplum kuruluşu KESOB, 7 farklı kurumla hizmet protokolüne imza attı. Atılan imzalarla birlikte KESOB’a bağlı odaların üyeleri, personelleri ve aile bireyleri kurumların hizmetlerinden indirimli yararlanabilecek.
Bu kapsamda KESOB şu kurumlarla hizmet protokolü imzaladı: Kızılay Hastanesi, Dünyam Hastanesi, Medical Palace Hastanesi, İdeal Sağlık Grubu, Denta Forum Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ve Ritim Sanat Anaokulu.

KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, söz konusu hizmet protokolü hakkında yaptığı açıklamasında, “Bünyesinde 41 odayı barındıran ve 32 bin üyesi olan birliğimiz ve birliğimize bağlı odalarımız için önemli bir protokole imza attık. 7 farklı kurumla yaptığımız bu indirimli hizmet protokolünün hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

MEMORİAL KAYSERİ HASTANESİ'YLE DE PROTOKOL İMZALANDI


Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB), Memorial Kayseri Hastanesi ile indirimli hizmet protokolüne imza attı. Yapılan anlaşma kapsamında KESOB’a bağlı üyeler, personeller ve birinci derece akrabalar Memorial Kayseri Hastanesi’ndeki sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilecek

KESOB’DAN BİR İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ DAHA

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) ile Kayseri American Life Dil Okulları arasında yabancı dil eğitim programlarının indirimli fiyatlar üzerinden sağlanmasına yönelik iş birliği protokolü imzalandı.

KESOB ile Kayseri American Life Dil Okulları arasında imzalanan protokol kapsamında, yabancı dil eğitim programlarından KESOB üyeleri ve üyelerin 1. derecedeki akrabaları faydalanabilecek. İndirim oranları sadece Kayseri şubesinde geçerli olacak.
1 yıl geçerli olan iş birliği protokolü kapsamında gerçekleşecek eğitimler, kurumun Kayseri şubesindeki sınıflarda düzenlenecek.

Bu kapsamda, KESOB üyeleri ve yakınları; genel İngilizce, Almanca, Rusça ve Teenglish (3-4-5-6-7-8. sınıf) grup eğitim programlarından liste fiyatı üzerinden yüzde 50 indirimle yararlanabilecek.

Söz konusu indirimden yararlanmak isteyen üyeler ve yakınları kuruma, bağlı oldukları odaya üye olduklarına dair belge veya kimlik sunmaları gerekecek.


KESOB’DAN YENİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) ile Özel İmplacity Oraldiş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri arasında indirimli hizmet protokolü imzalandı.

Söz konusu protokol kapsamında KESOB üyeleri ve üye yakınları, anlaşma yapılan kurumun şubelerinin hizmetlerinden yüzde 25 indirimle faydalanabilecek.

İndirimden yararlanmak isteyen üyeler, kuruma üye kimlik kartı veya dijital kimlik kartlarını yanında bulundurup ibraz etmeleri gerekecek. İndirimli hizmet protokolü anlaşması implant ve ortodonti tedavilerini kapsamazken, yapılan anlaşmanın bir yıl geçerliliği olacak.

KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, imzalanan protokol hakkında yaptığı açıklamasında, “Yapılan anlaşmanın esnaf ve sanatkârlara hayırlı olmasını diliyorum. Esnaf ve sanatkârlarımızın faydasına olacak faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Ahi Evran Zaviyesi

Site İçi Arama

Lifos Yazılım