KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Yönetim Kurulu Başkanı

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » KAYSERİ ESNAF VE SANATKARLAR İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KAYSERİ ESNAF VE SANATKARLAR İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Fotoğraf


Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin düzenlemiş olduğu "Esnaf ve Sanatkarlar İstişare Toplantısı" gerçekleştirildi.

İstişare Toplantısına Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Ticaret Bakan Yardımcısı Volkan Ağar, Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, Ak Parti Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, İsmail Emrah Karayel, Hülya Nergis, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkkılıç, Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şeyhi Odakır, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan ve Birliğe bağlı Esnaf Odalarının Başkanları Katıldı. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Şeyhi Odakır, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin faaliyetleri hakkında bilgi verirken esnaf ve sanatkarların sorunlarını da dile getirdi. Daha sonra Oda başkanları söz alarak esnaf sanatkarların ve Odaların sorunları hakkında görüş ve önerilerini belirttiler.

Toplantının ardından Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şeyhi Odakır, Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a günün anısına halı hediye etti.


08:03, 11.08.2022

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Site İçi Arama

Lifos Yazılım