KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Yönetim Kurulu Başkanı

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesinin Tanıtımı Yapıldı

Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesinin Tanıtımı Yapıldı

 Fotoğraf

Türkiye’deki restoran ve kafelerin dijital dünyada daha görünür ve rekabetçi hale gelmelerini sağlamak ve gelirlerini artırmak amacıyla Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK)  ve Google işbirliği ile başlatılan Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesinin tanıtımı gerçekleştirildi.
 
Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen programa Ticaret İl Müdür Vekili Gazi Dinçarslan, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Altan Aydemir, Kayseri Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı ve TESKOMB Genel Başkan Vekili Mustafa Alan ile esnaf sanatkarlar katıldı.
       
Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor projesiyle Türkiye’deki restoran ve kafelerin dijital dünyada daha görünür ve rekabetçi hale gelmelerini sağlamak, restoran ve kafeleri çevrimiçi araç ve platformları kullanabilecekleri biçimde geliştirmek, yerel koşullara ve ihtiyaçlara göre hazırlanmış bir çevrimiçi ve çevrimdışı eğitim programının tasarlanması hedeflenmektedir.

Eğitimlerde hedef kitlenin pratik ihtiyaçları gözetilerek dijital pazarlamanın temelleri, Google Benim İşletmem hesabı ve haritalarda lokasyon bazlı pazarlama ipuçları, sosyal medya iletişimi, paket servis tüyoları ve online müşteri ilişkileri gibi temel konular ele alınıyor. Eğitim içerikleri hedef kitlenin hemen uygulamaya koyabileceği ipuçlarını içererek onların dijital pazarlama ve yeni normalde güçlenmeleri sağlanacak. Projeden faydalanmak isteyen esnaf ve sanatkarlarımız www.esnafakademi.org adresi üzerinden kayıt yaptırıp, ücretsiz eğitimlere katılabilir.

Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesinin yüz yüze iletişim ve eğitim faaliyetleri kapsamında hazırlanan Eğitim Tırı, 20 ve 21 Haziran tarihlerinde iki gün boyunca Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda yer alacaktır.


13:47, 20.06.2022

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Lifos Yazılım