KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Yönetim Kurulu Başkanı

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » 2021 YILI İLİN AHİLERİ KAFTAN GİYDİRME ve PLAKET TÖRENİNİ DÜZENLENDİ

2021 YILI İLİN AHİLERİ KAFTAN GİYDİRME ve PLAKET TÖRENİNİ DÜZENLENDİ

 FotoğrafKayseri Ahilik Haftası İl Kutlama Komitesi tarafından seçilen 2021 Yılı İlin Ahilerine Kaftan Giydirme ve Plaket Töreni düzenlendi.

Kayseri Kalesi içinde gerçekleştirilen törene Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, Ticaret İl Müdürü Alaattin Fırat, Kayseri MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Ahmet Erkan, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr. Eyyüp Ecevit, Oda Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Mehter takımı gösterisi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program Protokol konuşmaları ile  devam etti. Protokol konuşmalarının ardından Kırşehir'den gelen ekip tarafından Şed Kuşatma Töreni düzenlendi.

Kaftan Giydirme ve Plaket Töreni, Ahilik Haftası İl Kutlama Komitesi tarafından seçilen 2021 Yılı İlin Ahilerine kaftan giydirilmesi ve plaket takdim edilmesinin ardından aşure ve helva ikramı ile sona erdi.


09:52, 27.08.2021

Ahi Evran Zaviyesi

Site İçi Arama

Lifos Yazılım