KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN YATIRIM VE HİZMET TURU

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN YATIRIM VE HİZMET TURU

 Fotoğraf


Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı Oda Başkanlarına ve Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlarına Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımları görsel brifingle anlattı. Görsel brifinge Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, Merkez ve İlçe Esnaf Odası Başkanları ile Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanları iştirak etti.

Oda ve Kooperatif Başkanlarına yönelik görsel brifing Asri Mezarlık içine yapılan Orgeneral Hulusi Akar Camii’nin gezilmesiyle başlarken Asri Mezarlık’ta yapılan düzenlemelerle ilgili de bilgi verildi.

Görsel brifing kapsamında daha sonra Kocasinan Bulvarı’na geçildi. Kocasinan Bulvarı üzerine yapılan katlı kavşakları ve bu yolla sağlanan kesintisiz trafiği gösteren Başkan Mustafa Çelik, buradan Bekir Yıldız Bulvarı’na geçti. Güzergahtaki Orman Bölge Müdürlüğü’ne yapılan hizmet binasını göstererek okullar ve Emniyet binaları gibi kamuya yapılan yatırımlar hakkında da bilgi verdi.

Görsel brifing Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı’nda devam etti. Bulvar üzerindeki Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Katlı Kavşağı üzerinde Farabi’yi Talas Yolu’na bağlayacak çalışma hakkında da bilgi veren Başkan Çelik, “Farabi’yi Hulusi Akar Bulvarı’na bağladık. Baharla birlikte bu yolu 400 metre tünelden geçerek Talas Caddesi’ne bağlayacağız” dedi.

Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı’ndan Oda ve Kooperatif Başkanlarıyla birlikte Talas Yolu’na çıkan Başkan Mustafa Çelik, açılışı yapılan Büyükşehir Meslek Akademisi ve Mesleki Sınav Merkezi binası hakkında bilgi verdi. Görsel brifingi bir sonraki durağı ise Talas’a kazandırılan Sosyal Yaşam Merkezi oldu. Başkan Çelik, Talas Sosyal yaşam merkezini gezdirdi ve içinde yer alan birimler hakkında bilgi verdi.


14:18, 08.11.2018

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım
Lifos Yazılım