KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifika Töreni Düzenlendi

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifika Töreni Düzenlendi

 Fotoğraf

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz tarafından 2017 yılı içerisinde düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini başarı ile tamamlayarak katılım belgesi almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikaları Başkan Ahmet ÖVÜÇ tarafından takdim edildi.

2017 yılı içerisinde düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine 140’ı kadın 260’ı erkek toplam 400 girişimci adayı katılmış olup, bunlardan 136 kadın, 251 erkek toplam 387 girişimci adayı Katılım Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Eğitimlerin 12 gruptan oluşan toplam 300 kişilik kısmı Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda, 4 gruptan oluşan toplam 100 kişilik kısmı da Birliğimize bağlı Yahyalı Esnaf ve Sanatkarlar Odasında düzenlenmiştir.

Dört ana konudan oluşan ve toplam 4 gün süren "Uygulamalı Girişimcilik Eğitiminde, eğitmen Özden Özdemir tarafından kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına girişimcilik özelliklerinin sınanması, iş fikri geliştirme ve yaratıcılık egzersizleri, iş planı kavramı ve öğeleri, iş planının yazılması ve sunumunda dikkat edilecek hususlar hakkında eğitim verildi.

Katılım belgesi almaya hak kazanan kursiyerler ilerleyen süreç doğrultusunda kendi iş yerlerini açıp projelerini KOSGEB’e sunarak projelerine onay almaları durumunda Yeni Girişimci Desteği kapsamında verilen desteklerden yararlanabileceklerdir. 


15:31, 01.02.2018

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Lifos Yazılım