KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » OLAĞAN GENEL KURULLARDA YAPILACAK İŞ VE İŞLEMLER BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ

OLAĞAN GENEL KURULLARDA YAPILACAK İŞ VE İŞLEMLER BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ

 Fotoğraf


Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 2018 yılında yapılacak olan Genel Kurullar öncesi Birliğe bağlı Odaların Başkan ve Genel Sekreterlerine yönelik “Olağan Genel Kurullarda Yapılacak İş ve İşlemler” konulu bilgilendirme semineri düzenledi.

KESOB konferans salonunda düzenlenen bilgilendirme seminerine, Ticaret İl Müdürü Alaattin Fırat, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Ahmet Övüç, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda Başkanları ve Genel Sekreterler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ahmet Övüç, genel kurulların 4 senede bir yapıldığını belirterek “2018 yılının ocak, şubat ve mart aylarında Odalarımızın genel kurulları yapılacak. Biz de Birlik olarak hafızalarımızı tazelemek ve bilgilerimizi güncellemek için Bakanlığımızdan konusunda uzman kişilerin görevlendirilmesini talep ederek Başkanlarımıza ve Genel Sekreterlerimize yönelik bilgilendirme seminerini düzenlemiş bulunuyoruz. Bu vesileyle 2018 yılında yapılacak genel kurullarımızın Odalarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bilgilendirme seminerimizin faydalı olacağına inanıyor, katılımınız için hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Ticaret İl Müdürü Alaattin Fırat ise, “2014 yılında yaptığımız genel kurullarımızı 2018 yılında tazeleyeceğiz. Bakanlığımız tarafından görevlendirilen arkadaşlarımız genel ve teknik bilgileri verecekler. Ben şimdiden yapılacak genel kurulların esnaf odalarına hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından sunum yapan Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Dürdane Tanır ile Gümrük Ticaret Uzmanı Mehmet Yasir Herdem, genel kurullarda yapılacak iş ve işlemler ilgili teknik bilgiler verdi.

Bilgilendirme Semineri sunumun ardından gerçekleştirilen soru cevap bölümüyle sona erdi. 


14:36, 15.11.2017

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Lifos Yazılım