KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Esnaf Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Esnaf Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

 Fotoğraf


Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç’ün ev sahipliğinde Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile Birliğe bağlı Odaların Başkan ve Yöneticileri bir araya gelerek esnaf sanatkarların sorunlarının ele alındığı ve çözüm önerilerinin geliştirildiği bir toplantı gerçekleştirdi.

Ziyarette konuşan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde esnaf Oda Başkanlarıyla bir araya geldik. İlçemizde yaptığımız ve yapacağımız yatırımlar hakkında bilgi verirken, Oda Başkanı dostlarımızın taleplerini de dinledik. 555 bin nüfusu ile Kayseri'nin en büyük ilçesi, esnaflara yaptığı sözde değil özde yatırımlar ile esnaf dostu olan Melikgazi'de şehrimiz ekonomisinin gelişme ve büyümesine katkı sağlayan yüz akımız Ahi Ahlakı ile ahlaklanmış esnaflarımız için daha iyi hizmeti nasıl yapabiliriz konusunda son derece keyifli ve faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. Biz alın teri ile rızkını helalinden kazanmak için çalışan esnaflarımızı önemsiyor ve seviyoruz. Bu anlamlı programda dostlarla buluşmamıza vesile olduğu için KESOB Başkanı Ahmet Övüç'e teşekkür ediyor, katılımlarından dolayı tüm Oda başkanlarımıza minnet duyuyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç ise “Birliğimize bağlı Odalarımızın Başkanları ile Melikgazi Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç'ı bir araya getirerek esnaf sanatkarlarımızın belediye çalışmalarına ilişkin görüş ve taleplerini iletmelerini ve görüş alışverişinde bulunmalarını sağladık. Esnaf ve sanatkârlarımıza her zaman destek veren esnaf dostu Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’a ve katılım sağlayan tüm Oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 


09:53, 26.10.2017

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Lifos Yazılım