KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » KAYSERİ VALİSİ SÜLEYMAN KAMÇI VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÇELİK BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

KAYSERİ VALİSİ SÜLEYMAN KAMÇI VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÇELİK BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

 Fotoğraf

 

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÇELİK, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (KESOB) ziyaret ederek, Başkan Ahmet Övüç ve Oda Başkanları ile görüştü.
Esnaf ve Sanatkârlar olarak Sayın Vali Kamçı’yı ve Büyükşehir Belediye Başkanımızı ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet ÖVÜÇ; Odalar Birliği olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Vali Kamçı’da sanayi ve ticaret şehri olan Kayseri’de esnaf ve sanatkârların önemine değinerek, Ahiliğin Ocağı olan bu teşkilatın, esnaflarımıza Ahilik Kültürü ve geleneği ile daha güzel hizmetler vereceğine inandığını belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Çelik her zaman esnafın yanında olduğunu da dile getirerek, "Büyükşehir Belediyesi ister kent merkezi, isterse ilçelerde olsun esnaflarımızın her zaman yanında olmaya özen gösterecektir. Esnaf gruplarımızın bir araya gelerek oluşturacakları güç birliği içinde yer almaya ve güç vermeye her zaman hazırız" Dedi.


08:54, 18.08.2017

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım
Lifos Yazılım