KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » KESOB Geleneksel İftar Yemeği Düzenlendi

KESOB Geleneksel İftar Yemeği Düzenlendi

 Fotoğraf

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin her yıl geleneksel olarak düzenlediği İftar Yemeği 12 Haziran Pazartesi günü Yelken Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kayseri ESOB Başkanı Ahmet Övüç'ün ev sahipliğini yaptığı İftar yemeğine, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, Ticaret İl Müdürü Alaattin Fırat, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Ayçiçek, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, KOSGEB Kayseri Müdürü Ahmet Özbekler, Melikgazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Serdar Öztürk, Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Günçavdı, Kültür ve Turizm İl Müdürü İsmet Taymuş, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürleri, Birliğe Bağlı Odaların Başkan, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

İftar yemeğine katılan esnaf sanatkarların masalarını tek tek dolaşarak Ramazanlarını tebrik eden Başkan Ahmet Övüç, yemekten önce yaptığı konuşmada, ramazan ayının rahmet ve bereket ayı olduğunu belirterek “On bir ayın sultanı ramazan ayında esnaf sanatkarlarımızla geleneksel iftar soframızda bir araya geldik. Birlik ve beraberlik içinde iftarımızı yapacağız. İftarımıza katılıp bizlerle ahi soframızı paylaşan herkese teşekkür ediyorum. Önümüzde Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramımız var. Şimdiden tüm esnaf sanatkarlarımızın mübarek Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Ayrıca düzenlenen İftar Yemeği öncesi Başkan Ahmet Övüç Kanal 38 televizyon kanalında Mesut Koç’un sunduğu “Ramazan Sohbetleri” isimli programın canlı yayın konuğu oldu.


10:13, 13.06.2017

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım
Lifos Yazılım