KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » 2018 YILI BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI

2018 YILI BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI YAPILDI

 Fotoğraf


5362 Sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanununun 21. maddesi gereği, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Olağan Başkanlar Kurulu Toplantısı 25 Ekim 2018 Perşembe günü Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Birliğe bağlı 33 Oda Başkanının katıldığı toplantıya Ahmet Övüç Başkanlığında Yaşar Polat ve Adnan Aydın’dan divan teşekkül ettirildi. Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Övüç’ün takdimi ile toplantı açıldı.
Döneme ilişkin faaliyet raporu Divan Başkanı ve Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Övüç tarafından okundu ve faaliyetler hakkında Birliğe bağlı Oda başkanlarına bilgi verildi.

Birlik Denetim Kurulu Raporunu Birlik Denetim Kurulu Başkanı H. Mehmet DOĞAN okudu. Denetim Kurulu raporu hakkında söz alan olmadı. Denetim Kurulu Üyesi H. Mehmet DOĞAN Birlik Yönetim Kuruluna ve çalışanlarına teşekkür etti.

Dilek ve temenniler bölümünde; Oda Başkanları odaların sorunları ile ilgili bilgi vererek Birlikten sorunlarına çözüm bulunması yönünde talepte bulundular.

Toplantı Birlik Başkanı Ahmet Övüç’ün kapanış konuşması ile sona erdi.


08:57, 12.10.2016

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım
Lifos Yazılım