KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Ahilik Haftası Tertip Heyeti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i Ziyaret Etti

Ahilik Haftası Tertip Heyeti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i Ziyaret Etti

 Fotoğraf

18-24 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen Ahilik Haftası Kutlamaları çerçevesinde Ticaret İl Müdürü Alaattin Fırat, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı Odaların Başkanlarından oluşan heyet Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i makamında ziyaret ettiler.

Esnaflığın içinden geldiğini belirterek sözlerine başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, esnaflık tezgahında başta halkla ilişkiler olmak üzere pek çok sosyolojik konunun öğrenildiğini ve bu anlamda esnaflığın önemli olduğunu belirtti. Toplumu bir arada tutan unsurların başında ahilik kültürünün geldiğini ifade eden Başkan Çelik, Ahilik Haftası münasebetiyle Büyükşehir Belediyesi’nin çıkardığı ‘Şehir Kültür Sanat’ dergisinin son sayısında çarşılarımız, esnafımız ve ahilik konusunun işlendiğini söyledi.

Klasik belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra şehrin ekonomisini canlandıracak projeler için de çalıştıklarını vurgulayan Başkan Çelik, “Ülkemiz için üretim yapan, vergi veren, istihdam sağlayan herkesin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç, ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e Ahilik Haftası kokartı taktı ve çiçek takdim etti. Ahilik haftası etkinlikleri hakkında Başkan Çelik’e bilgi veren Övüç, Büyükşehir Belediyesi’nin esnafa verdiği destekler nedeniyle de teşekkür etti.


17:46, 23.05.2016

Haber Fotoğrafları

Ahi Evran Zaviyesi

Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım
Lifos Yazılım