KAYSERİ ESNAF ve SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ

Facebook

Birlik Başkanımız

Başkan

Güncel Haberler

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Duyurular » TOKİ Kura Sonuçları ve Ödeme Planı

TOKİ Kura Sonuçları ve Ödeme Planı

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz işbirliğinde inşa edilen 834 konutun “Kat Belirleme Kurası”nı, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki ve İlimiz Protokolünün katılımıyla 11 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 11.00’da Kadir Has Kongre Merkezinde gerçekleştirdik.

Eskiden ev sahibi olmak çok zor hatta çok uzak bir hayaldi. Artık TOKİ’nin uzak hayalleri yakın ettiği, herkesi kira öder gibi ev sahibi yaptığı dönemdeyiz. Bizim de amacımız konut sahibi olamayan esnaflarımızı ev sahibi yapmaktı. TOKİ’nin de desteğiyle Allaha şükür sözümüzü tuttuk ve başardık. 

Bu vesileyle “Dünyada mekan, Ahirette iman” diyerek esnaf sanatkarlarımızın konut ihtiyacını gidermek üzere çıktığımız bu yolda, ekonomik, güvenli, modern ve konforlu konutlar üreten Toplu Konut İdresi yetkililerine, verdikleri hizmet için teşekkür ediyorum. Noter huzurunda gerçekleştirdiğimiz kura çekilişi ile ev sahibi olacak esnaflarımızın yaşadığı heyecana ve sevince ortak olmaktan ayrıca mutluluk duyuyor hak sahiplerinin ağız tadıyla oturmalarını Cenabı Allahtan niyaz ediyorum.


Ahmet ÖVÜÇ
BaşkanAlternatifli 834 Konut Fiyat Listesi

L5 TİPİ KURA SONUCU

Y1 TİPİ KURA SONUCU

C1 TİPİ KURA SONUCU

B2 TİPİ KURA SONUCU


02.11.2017

Ahi Evran Zaviyesi

Bu site Lifos iKobi hazır web sitesi sihirbazı kullanmaktadır.

Lifos Yazılım
Lifos Yazılım